
Модел INIBOX От Pinecone минно дело versahash Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 850 MH/s за консумация на енергия от 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 1.49 | $ 45.27 | $ 543.22 |
| Електричество | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| печалба | $ 1.01 | $ 30.66 | $ 367.90 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 1.01 |
| Производител | Pinecone |
| Модел | INIBOX |
| Също така известен като | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Освобождаване | Jul 2025 |
| Размер | 195 x 165 x 125mm |
| Тегло | 3050g |
| Ниво на шума | 60db |
| Захранване | 500W |
| Напрежение | 220V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 65 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Обединеното кралство | В наличност | Никога | |||
Съединени щати | В наличност | Никога | |||
Испания | В наличност | Никога |