
Модел INIBOX От Pinecone минно дело versahash Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 2.4 GH/s за консумация на енергия от 1280W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 4.49 | $ 136.68 | $ 1 640.10 |
| Електричество | $ 1.23 | $ 37.40 | $ 448.82 |
| печалба | $ 3.26 | $ 99.27 | $ 1 191.28 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 2.4 GH/s±10% | 1280W±10% | 533.33j/GH | $ 3.26 |
| Производител | Pinecone |
| Модел | INIBOX |
| Също така известен като | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Освобождаване | Mar 2026 |
| Размер | 270 x 184 x 291mm |
| Тегло | 10700g |
| Ниво на шума | 70db |
| Захранване | 1280W |
| Напрежение | 220V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Европа | В наличност | Никога | |||
Обединеното кралство | В наличност | Никога | |||
Испания | В наличност | Никога | |||
Съединени щати | В наличност | Никога |