
Model S21 Z Bitmain Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 270 TH/s pro spotřebu energie 3645W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 10.52 | $ 320.11 | $ 3 841.28 |
| Elektřina | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Zisk | $ 7.02 | $ 213.60 | $ 2 563.20 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 7.02 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | S21 |
| Vydání | Sep 2024 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Chlazení | Air |
| Ventilátor(y) | 4 |
| Power | 3645W |
| Rozhraní | Ethernet 10/100M |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | 603 dny | |||
Čína | Skladem | 537 dny | |||
Španělsko | In stock | 356 dny | |||
Spojené království | Skladem | 330 dny | |||
Čína | Skladem | 314 dny | |||
Čína | Skladem | 308 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 300 dny | |||
Čína | Skladem | 295 dny |