
Μοντέλο DR7 Από το Bitmain εξόρυξη blake256r14-scp Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 127 TH/s για κατανάλωση ισχύος 2730W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 6.30 | $ 191.84 | $ 2 302.14 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 2.62 | $ 79.77 | $ 957.25 |
| Κέρδη | $ 3.68 | $ 112.07 | $ 1 344.89 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| Blake256R14 | 127 TH/s±10% | 2730W±10% | 21.50j/TH | $ 3.68 |
| Κατασκευαστής | Bitmain |
| Μοντέλο | DR7 |
| Επίσης γνωστό ως | Antminer DR7 127Th SCP |
| Απελευθέρωση | Jun 2024 |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ψύξη | Air |
| Ανεμιστήρας(ες) | 4 |
| Ισχύς | 2730W |
| Διεπαφή | Ethernet 10/100M |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |
Προμηθευτής | Χώρα | Παράδοση | ROI | Opt. | Τιμή |
|---|---|---|---|---|---|
Κίνα | Εκτός αποθέματος | 264 ημέρες |