
Mudel INIBOX Alates Pinecone kaevandamine versahash Algoritm maksimaalse hashrate'iga 850 MH/s energiatarbimise korral 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 1.41 | $ 42.86 | $ 514.33 |
| Elekter | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Kasum | $ 0.93 | $ 28.25 | $ 339.01 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.93 |
| Tootja | Pinecone |
| Mudel | INIBOX |
| Tuntud ka kui | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Avalda | Jul 2025 |
| Suurus | 195 x 165 x 125mm |
| Kaal | 3050G |
| Müratase | 60db |
| Võimsus | 500W |
| Pinge | 220V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 65 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Euroopa | Laos | Mitte kunagi | |||
Ühendkuningriik | Laos | Mitte kunagi | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | Mitte kunagi | |||
Hispaania | Laos | Mitte kunagi |