
Malli INIBOX Osoitteesta Pinecone kaivostoiminta versahash Algoritmi jonka maksimi hashrate on 2.4 GH/s virrankulutuksen ollessa 1280W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 4.13 | $ 125.64 | $ 1 507.63 |
| Sähkö | $ 1.23 | $ 37.40 | $ 448.82 |
| Voitto | $ 2.90 | $ 88.23 | $ 1 058.81 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 2.4 GH/s±10% | 1280W±10% | 533.33j/GH | $ 2.90 |
| Valmistaja | Pinecone |
| Malli | INIBOX |
| Tunnetaan myös nimellä | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Julkaisu | Mar 2026 |
| Koko | 270 x 184 x 291mm |
| Paino | 10700G |
| Melutaso | 70dB |
| Teho | 1280W |
| jännite | 220V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Eurooppa | Varastossa | Ei koskaan | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | Ei koskaan | |||
Yhdysvallat | Varastossa | Ei koskaan | |||
Espanja | Varastossa | Ei koskaan |