
Modell A11 A címről DragonBall Bányászat sha512256d Algoritmus a maximális hashrate 3.2 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 2300W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.36 | $ 71.70 | $ 860.42 |
| Villamosenergia | $ 2.21 | $ 67.21 | $ 806.47 |
| profit | $ 0.15 | $ 4.50 | $ 53.95 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3.2 TH/s±10% | 2300W±10% | 718.75j/TH | $ 0.15 |
| Gyártó | DragonBall |
| Modell | A11 |
| Feloldás | Sep 2024 |
| Méret | 360 x 185 x 290mm |
| súly | 14500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Air |
| Rajongó(k) | 2 |
| hatalom | 2300W |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha |