
Modell KS6 A címről DragonBall Bányászat kheavyhash Algoritmus a maximális hashrate 10.5 TH/s a következő energiafogyasztás esetén 3600W.
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 2.10 | $ 64.00 | $ 768.02 |
| Villamosenergia | $ 3.46 | $ 105.19 | $ 1 262.30 |
| profit | -$ 1.35 | -$ 41.19 | -$ 494.28 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 10.5 TH/s±10% | 3600W±10% | 342.86j/TH | -$ 1.35 |
| Gyártó | DragonBall |
| Modell | KS6 |
| Más néven is ismert | Dragonball Miner KS6 Pro KAS 10.5T |
| Feloldás | Jun 2024 |
| Méret | 360 x 185 x 290mm |
| súly | 14500g |
| Zajszint | 75db |
| Hűtés | Air |
| Rajongó(k) | 4 |
| hatalom | 3600W |
| Feszültség | 165-300V |
| Interfész | Ethernet 10/100M |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 10 - 90 % |