
Modelis INIBOX Iš Pinecone kalnakasyba versahash Algoritmas su didžiausiu hashrate 850 MH/s kai sunaudojama 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 1.35 | $ 41.05 | $ 492.60 |
| Elektra | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Pelnas | $ 0.87 | $ 26.44 | $ 317.28 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.87 |
| Gamintojas | Pinecone |
| Modelis | INIBOX |
| Taip pat žinomas kaip | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Išleisti | Jul 2025 |
| Dydis | 195 x 165 x 125mm |
| svoris | 3050g |
| Triukšmo lygis | 60db |
| Maitinimas | 500W |
| įtampa | 220V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 65 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | Niekada |