
Model INIBOX Van Pinecone Mijnbouw versahash Algoritme met een maximale hashrate van 2.4 GH/s voor een stroomverbruik van 1280W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 4.80 | $ 146.21 | $ 1 754.51 |
| Elektriciteit | $ 1.23 | $ 37.40 | $ 448.82 |
| winst | $ 3.57 | $ 108.81 | $ 1 305.69 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 2.4 GH/s±10% | 1280w±10% | 533.33j/GH | $ 3.57 |
| Fabrikant | Pinecone |
| Model | INIBOX |
| Ook bekend als | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Vrijgave | Mar 2026 |
| Maat | 270 x 184 x 291mm |
| gewicht | 10700g |
| Geluidsniveau | 70db |
| Stroom | 1280w |
| Spanning | 220V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Vochtigheid | 10 - 90 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | op voorraad | Nooit | |||
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | Nooit | |||
Spanje | op voorraad | Nooit | |||
Verenigde Staten | op voorraad | Nooit |