
Model INIBOX Z adresy Pinecone baníctvo versahash Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 850 MH/s pre spotrebu energie 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 1.62 | $ 49.38 | $ 592.51 |
| Elektrina | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Zisk | $ 1.14 | $ 34.77 | $ 417.19 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 1.14 |
| Výrobca | Pinecone |
| Model | INIBOX |
| Taktiež známy ako | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Uvoľnenie | Jul 2025 |
| Veľkosť | 195 x 165 x 125mm |
| Hmotnosť | 3050g |
| Hladina hluku | 60db |
| Napájanie | 500W |
| Napätie | 220V |
| Rozhranie | Ethernet |
| Teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkosť | 5 - 65 % |
Predajca | Krajina | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Na sklade | Nikdy | |||
Španielsko | Na sklade | Nikdy | |||
Spojené kráľovstvo | Na sklade | Nikdy | |||
Spojené štáty americké | Na sklade | Nikdy |