
Modell A11 Från DragonBall gruvdrift sha512256d Algoritm med en maximal hashhastighet på 3.2 TH/s för en strömförbrukning på 2300W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 2.35 | $ 71.51 | $ 858.12 |
| Elektricitet | $ 2.21 | $ 67.21 | $ 806.47 |
| Vinst | $ 0.14 | $ 4.30 | $ 51.65 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3.2 TH/s±10% | 2300W±10% | 718.75j/TH | $ 0.14 |
| Tillverkare | DragonBall |
| Modell | A11 |
| Release | Sep 2024 |
| Storlek | 360 x 185 x 290mm |
| Vikt | 14500g |
| Bullernivå | 75db |
| Kylning | Air |
| Fläkt(ar) | 2 |
| Kraft | 2300W |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverantör | Land | Leverans | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | I lager | Aldrig |