
Modell INIBOX Från Pinecone gruvdrift versahash Algoritm med en maximal hashhastighet på 850 MH/s för en strömförbrukning på 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 1.35 | $ 41.15 | $ 493.84 |
| Elektricitet | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Vinst | $ 0.87 | $ 26.54 | $ 318.52 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.87 |
| Tillverkare | Pinecone |
| Modell | INIBOX |
| Även känd som | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Release | Jul 2025 |
| Storlek | 195 x 165 x 125mm |
| Vikt | 3050g |
| Bullernivå | 60db |
| Kraft | 500W |
| Spänning | 220V |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 65 % |
Leverantör | Land | Leverans | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | I lager | Aldrig | |||
Förenade kungariket | I lager | Aldrig | |||
Förenta staterna | I lager | Aldrig | |||
Spanien | I lager | Aldrig |