
Model A11 Kimden DragonBall madencilik sha512256d Algoritma maksimum hashrate ile 3.2 TH/s güç tüketimi için 2300W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 2.36 | $ 71.71 | $ 860.46 |
| Elektrik | $ 2.21 | $ 67.21 | $ 806.47 |
| Kâr | $ 0.15 | $ 4.50 | $ 53.99 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3.2 TH/s±10% | 2300w±10% | 718.75j/TH | $ 0.15 |
| Üretici firma | DragonBall |
| Model | A11 |
| Serbest Bırak | Sep 2024 |
| Boyut | 360 x 185 x 290mm |
| Ağırlık | 14500g |
| Gürültü seviyesi | 75dB |
| Soğutma | Air |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 2300w |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Avrupa | Stokta var | Asla |