
Модель INIBOX Від Pinecone видобуток корисних копалин versahash Алгоритм з максимальним хешрейтом 850 MH/s для енергоспоживання 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 1.41 | $ 42.90 | $ 514.84 |
| Електрика | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Прибуток | $ 0.93 | $ 28.29 | $ 339.52 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500w±10% | 588.24j/GH | $ 0.93 |
| Виробник | Pinecone |
| Модель | INIBOX |
| Також відомий як | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Реліз | Jul 2025 |
| Розмір | 195 x 165 x 125mm |
| Вага | 3050g |
| Рівень шуму | 60db |
| потужність | 500w |
| напруга | 220V |
| Інтерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Вологість | 5 - 65 % |
Постачальник | Країна | Доставка | РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ | Так. | Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
Європа | В наявності | Ніколи | |||
Сполучене Королівство | В наявності | Ніколи | |||
Сполучені Штати | В наявності | Ніколи | |||
Іспанія | В наявності | Ніколи |