
Modelis INIBOX No Pinecone kalnrūpniecība versahash Algoritms ar maksimālo hashrate 850 MH/s ja enerģijas patēriņš ir 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 1.41 | $ 42.86 | $ 514.33 |
| Elektrība | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Peļņa | $ 0.93 | $ 28.25 | $ 339.01 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.93 |
| Ražotājs | Pinecone |
| Modelis | INIBOX |
| Zināms arī kā | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Izdaliet | Jul 2025 |
| Izmērs | 195 x 165 x 125mm |
| Svars | 3050G |
| Trokšņa līmenis | 60db |
| Power | 500W |
| Spriegums | 220V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 5 - 65 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | Nekad | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | Nekad | |||
Spānija | Ir noliktavā | Nekad |