
Модел AL От Goldshell минно дело blake3 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 8.3 TH/s за консумация на енергия от 3350W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 1.18 | $ 35.94 | $ 431.29 |
| Електричество | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| печалба | -$ 2.04 | -$ 61.95 | -$ 743.35 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350W±10% | 403.61j/TH | -$ 2.04 |
| Производител | Goldshell |
| Модел | AL |
| Освобождаване | Nov 2024 |
| Размер | 264 x 200 x 290mm |
| Тегло | 13500g |
| Ниво на шума | 55db |
| Захранване | 3350W |
| Напрежение | 180 - 280V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 35 °C |
| Влажност | 10 - 65 % |