
Model L11 Van Bitmain Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 20 GH/s voor een stroomverbruik van 3680W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 8.85 | $ 269.36 | $ 3 232.33 |
| Elektriciteit | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| winst | $ 5.32 | $ 161.83 | $ 1 941.98 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680w±10% | 184.00j/GH | $ 5.32 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | L11 |
| Vrijgave | Sep 2025 |
| Maat | 195 x 290 x 379mm |
| gewicht | 15500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Stroom | 3680w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |