
Model Antminer Van Bitmain Mijnbouw randomx Algoritme met een maximale hashrate van 212 kH/s voor een stroomverbruik van 1350W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 5.43 | $ 165.41 | $ 1 984.98 |
| Elektriciteit | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| winst | $ 4.14 | $ 125.97 | $ 1 511.62 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350w±10% | 6.37j/kH | $ 4.14 |
| Fabrikant | Bitmain |
| Model | Antminer |
| Vrijgave | Sep 2023 |
| Maat | 400 x 195 x 290mm |
| gewicht | 14500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Ventilator(en) | 2 |
| Stroom | 1350w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 808 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 734 Dagen | |||
Spanje | op voorraad | 245 Dagen | |||
China | Niet op voorraad | 46 Dagen |