
Model AL Van Goldshell Mijnbouw blake3 Algoritme met een maximale hashrate van 8.3 TH/s voor een stroomverbruik van 3350W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 1.18 | $ 35.77 | $ 429.22 |
| Elektriciteit | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| winst | -$ 2.04 | -$ 62.12 | -$ 745.43 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350w±10% | 403.61j/TH | -$ 2.04 |
| Fabrikant | Goldshell |
| Model | AL |
| Vrijgave | Nov 2024 |
| Maat | 264 x 200 x 290mm |
| gewicht | 13500g |
| Geluidsniveau | 55db |
| Stroom | 3350w |
| Spanning | 180 - 280V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 35 °C |
| Vochtigheid | 10 - 65 % |