
Model M6D Van MicroBT Mijnbouw sha-256 Algoritme met een maximale hashrate van 592 TH/s voor een stroomverbruik van 9200W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 21.16 | $ 644.01 | $ 7 728.10 |
| Elektriciteit | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| winst | $ 12.33 | $ 375.18 | $ 4 502.21 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200w±10% | 15.54j/TH | $ 12.33 |
| Fabrikant | MicroBT |
| Model | M6D |
| Ook bekend als | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Vrijgave | Mar 2026 |
| Maat | 86 x 483 x 663mm |
| gewicht | 29500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Koeling | Hydro cooling (1L) |
| Stroom | 9200w |
| Spanning | AC 380V - 480V |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |
Verkoper | Land | Levering | ROI | Opt. | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
Verenigd Koninkrijk | op voorraad | 236 Dagen | |||
Verenigde Staten | op voorraad | 214 Dagen | |||
China | op voorraad | 214 Dagen |