
Modell AH Från Auradine gruvdrift sha-256 Algoritm med en maximal hashhastighet på 600 TH/s för en strömförbrukning på 10740W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 21.41 | $ 651.59 | $ 7 819.09 |
| Elektricitet | $ 10.31 | $ 313.82 | $ 3 765.87 |
| Vinst | $ 11.10 | $ 337.77 | $ 4 053.21 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 600 TH/s±10% | 10740W±10% | 17.90j/TH | $ 11.10 |
| Tillverkare | Auradine |
| Modell | AH |
| Release | Mar 2025 |
| Storlek | 350 x 200 x 100mm |
| Vikt | 15500g |
| Bullernivå | 35db |
| Kraft | 10740W |
| Spänning | 100–250V AC |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |
Leverantör | Land | Leverans | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Förenade kungariket | I lager | 293 Dagar | |||
Förenta staterna | I lager | 266 Dagar |