DragonBall A11
−$0.87
Daglig vinst
$2.28
Intäkt / dagvid dagens RXD-pris och svårighetsgrad
−$3.15
El / dag55.2 kWh per dag · $0.057/kWh
—
Bästa pris
Intäkt vs. el · Minar RXD · 3,200 GH/s · 2,300 W · SHA512256d
| Intäkt | El | Vinst | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.28 | −$3.15 | −$0.87 |
| Vecka | $15.94 | −$22.02 | −$6.09 |
| Månad | $68.30 | −$94.39 | −$26.09 |
| År | $831.03 | −$1,148 | −$317.41 |
Var kan man köpa
Ingen säljare listar denna miner ännu.
Säljer du denna miner?
Lista ditt erbjudandeLista ditt erbjudande gratis på asicprofit och nå köpare som jämför exakt den här modellen.
Specifikationer
TillverkareDragonBall
ModellDragonBall A11
AlgoritmSHA512256d
Hashrate3,200 GH/s
Effekt2,300 W
Effektivitet0.7 J/GH
Algoritmer
| Algoritm | Hashrate | Effekt | Effektivitet |
|---|---|---|---|
| SHA512256d | 3,200 GH/s | 2,300 W | 0.7 J/GH |
| Blake3 | 1.10 TH/s | 2,300 W | 2,090.9 J/TH |
Om denna miner
DragonBall A11 är en ASIC-miner från DragonBall för SHA512256d-algoritmen med 3,200 GH/s vid 2,300 W. Vid $0.057/kWh kostar strömmen mer än den tjänar på RXD (−$0.87 om dagen), så den lönar sig bara med billigare el. Ingen butik erbjuder den på AsicProfit just nu.
Liknande miners
| IceRiver RX0 | 260 GH/s | 100 W | $0.05 |