
Modell V Från iPollo gruvdrift ethash Algoritm med en maximal hashhastighet på 3.4 GH/s för en strömförbrukning på 475W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 2.04 | $ 61.99 | $ 743.92 |
| Elektricitet | $ 0.46 | $ 13.88 | $ 166.55 |
| Vinst | $ 1.58 | $ 48.11 | $ 577.36 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 3.4 GH/s±10% | 475W±10% | 139.71j/GH | $ 1.58 |
| Tillverkare | iPollo |
| Modell | V |
| Även känd som | iPollo V2H |
| Release | Nov 2024 |
| Storlek | 445 x 361 x 133mm |
| Vikt | 8000g |
| Bullernivå | 65db |
| Kraft | 475W |
| Gränssnitt | Ethernet |
| Temperatur | 10 - 40 °C |
| Luftfuktighet | 10 - 90 % |
Leverantör | Land | Leverans | ROI | Opt. | Pris |
|---|---|---|---|---|---|
Spanien | I lager | Aldrig |