
Модел A4 От Bitdeer минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 886 TH/s за консумация на енергия от 8372W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 34.51 | $ 1 050.42 | $ 12 605.09 |
| Електричество | $ 8.04 | $ 244.63 | $ 2 935.56 |
| печалба | $ 26.47 | $ 805.79 | $ 9 669.53 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 886 TH/s±10% | 8372W±10% | 9.45j/TH | $ 26.47 |
| Производител | Bitdeer |
| Модел | A4 |
| Също така известен като | BitDeer SealMiner A4 Ultra Hydro |
| Освобождаване | May 2026 |
| Размер | 482 x 665 x 86mm |
| Тегло | 20500g |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydro cooling |
| Захранване | 8372W |
| Напрежение | 380-480V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |