
Модел L11 От Bitmain минно дело scrypt Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 20 GH/s за консумация на енергия от 3680W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 8.77 | $ 267.04 | $ 3 204.51 |
| Електричество | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| печалба | $ 5.24 | $ 159.51 | $ 1 914.15 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680W±10% | 184.00j/GH | $ 5.24 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | L11 |
| Освобождаване | Sep 2025 |
| Размер | 195 x 290 x 379mm |
| Тегло | 15500g |
| Ниво на шума | 75db |
| Захранване | 3680W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |