
Модел S21 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 495 TH/s за консумация на енергия от 5940W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 19.28 | $ 586.86 | $ 7 042.35 |
| Електричество | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| печалба | $ 13.58 | $ 413.30 | $ 4 959.55 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 13.58 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S21 |
| Също така известен като | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Освобождаване | Mar 2026 |
| Размер | 410 x 170 x 209mm |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydro-cooling |
| Захранване | 5940W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |