
Модел S7 От Bitmain минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 4.73 TH/s за консумация на енергия от 1293W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 0.18 | $ 5.43 | $ 65.17 |
| Електричество | $ 1.24 | $ 37.78 | $ 453.38 |
| печалба | -$ 1.06 | -$ 32.35 | -$ 388.20 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 4.73 TH/s±10% | 1293W±10% | 273.36j/TH | -$ 1.06 |
| Производител | Bitmain |
| Модел | S7 |
| Освобождаване | Sep 2015 |
| Размер | 123 x 155 x 301mm |
| Тегло | 3900g |
| Ниво на шума | 62db |
| Вентилатор(и) | 2 |
| Захранване | 1293W |
| Напрежение | 12V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Влажност | 5 - 95 % |