
Модел M66 От MicroBT минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 298 TH/s за консумация на енергия от 5513W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 11.61 | $ 353.30 | $ 4 239.64 |
| Електричество | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| печалба | $ 6.32 | $ 192.21 | $ 2 306.56 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 6.32 |
| Производител | MicroBT |
| Модел | M66 |
| Освобождаване | Nov 2023 |
| Размер | 267 x 147 x 401mm |
| Тегло | 18000g |
| Ниво на шума | 50db |
| Охлаждане | Hydro |
| Захранване | 5513W |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 40 °C |
| Влажност | 5 - 95 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 280 Дни | |||
Съединени щати | В наличност | 255 Дни | |||
Китай | В наличност | 238 Дни |