
Модел Rig От Proto минно дело sha-256 Алгоритъм с максимална скорост на хешрайт от 819 TH/s за консумация на енергия от 12000W.
| Daily | Месечно | Годишен | |
|---|---|---|---|
| Доходи | $ 29.19 | $ 888.54 | $ 10 662.44 |
| Електричество | $ 11.52 | $ 350.64 | $ 4 207.68 |
| печалба | $ 17.67 | $ 537.90 | $ 6 454.76 |
| Алгоритъм | Hashrate | Потребление | Ефективност | Рентабилност |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 819 TH/s±10% | 12000W±10% | 14.65j/TH | $ 17.67 |
| Производител | Proto |
| Модел | Rig |
| Освобождаване | Sep 2025 |
| Размер | 390 x 290 x 500mm |
| Тегло | 50000g |
| Ниво на шума | 80db |
| Вентилатор(и) | 6 |
| Захранване | 12000W |
| Напрежение | 208-240V |
| Интерфейс | Ethernet |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Влажност | 10 - 90 % |
Продавач | Държава | Доставка | ROI | Опт. | Цена |
|---|---|---|---|---|---|
Обединеното кралство | В наличност | 293 Дни | |||
Съединени щати | май 2026 г. | 266 Дни |