
Model K7 Z Bitmain Těžba eaglesong Algoritmus s maximální rychlostí 63.5 TH/s pro spotřebu energie 3080W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 4.98 | $ 151.61 | $ 1 819.36 |
| Elektřina | $ 2.96 | $ 90.00 | $ 1 079.97 |
| Zisk | $ 2.02 | $ 61.62 | $ 739.38 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Eaglesong | 63.5 TH/s±10% | 3080W±10% | 48.50j/TH | $ 2.02 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | K7 |
| Vydání | Jan 2023 |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3080W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | In stock | 636 dny | |||
Čína | Není skladem | 582 dny | |||
Čína | Skladem | 476 dny |