
Model M79 Z MicroBT Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 1.35 PH/s pro spotřebu energie 20000W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 48.76 | $ 1 484.13 | $ 17 809.59 |
| Elektřina | $ 19.20 | $ 584.40 | $ 7 012.80 |
| Zisk | $ 29.56 | $ 899.73 | $ 10 796.79 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.35 PH/s±10% | 20000W±10% | 14.81j/TH | $ 29.56 |
| Výrobce | MicroBT |
| Model | M79 |
| Vydání | Dec 2025 |
| Hladina hluku | 50dB |
| Chlazení | Hydro cooling |
| Power | 20000W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Španělsko | Skladem | 513 dny | |||
Spojené království | Skladem | 327 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 297 dny |