
Model KS5 Z Bitmain Těžba kheavyhash Algoritmus s maximální rychlostí 21 TH/s pro spotřebu energie 3150W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 4.58 | $ 139.52 | $ 1 674.21 |
| Elektřina | $ 3.02 | $ 92.04 | $ 1 104.52 |
| Zisk | $ 1.56 | $ 47.47 | $ 569.69 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 21 TH/s±10% | 3150W±10% | 150.00j/TH | $ 1.56 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | KS5 |
| Známý také jako | Antminer KS5 Pro Kaspa Miner |
| Vydání | Mar 2024 |
| Velikost | 195 x 290 x 430mm |
| Hmotnost | 16100g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3150W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Evropa | Skladem | nikdy | |||
Čína | Skladem | 295 dny | |||
Spojené království | Skladem | 288 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 262 dny | |||
Čína | Není skladem | 252 dny | |||
Čína | Skladem | 216 dny |