
Model Antminer Z Bitmain Těžba randomx Algoritmus s maximální rychlostí 212 kH/s pro spotřebu energie 1350W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 5.42 | $ 164.91 | $ 1 978.93 |
| Elektřina | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.36 |
| Zisk | $ 4.12 | $ 125.46 | $ 1 505.57 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 212 kH/s±10% | 1350W±10% | 6.37j/kH | $ 4.12 |
| Výrobce | Bitmain |
| Model | Antminer |
| Vydání | Sep 2023 |
| Velikost | 400 x 195 x 290mm |
| Hmotnost | 14500g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 1350W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 810 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 736 dny | |||
Španělsko | Skladem | 245 dny | |||
Čína | Není skladem | 46 dny |