
Model A16 Z Canaan Těžba sha-256 Algoritmus s maximální rychlostí 300 TH/s pro spotřebu energie 3850W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 11.32 | $ 344.54 | $ 4 134.48 |
| Elektřina | $ 3.70 | $ 112.50 | $ 1 349.96 |
| Zisk | $ 7.62 | $ 232.04 | $ 2 784.51 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 3850W±10% | 12.83j/TH | $ 7.62 |
| Výrobce | Canaan |
| Model | A16 |
| Známý také jako | A16XT-300T |
| Vydání | Apr 2026 |
| Velikost | 366 x 213 x 300mm |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3850W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 35 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |