
Model AL-BOX Z Goldshell Těžba blake3 Algoritmus s maximální rychlostí 1.25 TH/s pro spotřebu energie 600W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.22 | $ 6.59 | $ 79.12 |
| Elektřina | $ 0.58 | $ 17.53 | $ 210.38 |
| Zisk | -$ 0.36 | -$ 10.94 | -$ 131.27 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 1.25 TH/s±10% | 600W±10% | 480.00j/TH | -$ 0.36 |
| Výrobce | Goldshell |
| Model | AL-BOX |
| Známý také jako | Goldshell AL-BOX III - ALPH (Alephium) Miner |
| Vydání | Sep 2024 |
| Velikost | 198 x 150 x 87mm |
| Hmotnost | 3800g |
| Hladina hluku | 35dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 600W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |