
Model AL Z Goldshell Těžba blake3 Algoritmus s maximální rychlostí 8.3 TH/s pro spotřebu energie 3350W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 1.44 | $ 43.69 | $ 524.23 |
| Elektřina | $ 3.22 | $ 97.89 | $ 1 174.64 |
| Zisk | -$ 1.78 | -$ 54.20 | -$ 650.41 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 8.3 TH/s±10% | 3350W±10% | 403.61j/TH | -$ 1.78 |
| Výrobce | Goldshell |
| Model | AL |
| Vydání | Nov 2024 |
| Velikost | 264 x 200 x 290mm |
| Hmotnost | 13500g |
| Hladina hluku | 55dB |
| Power | 3350W |
| napětí | 180 - 280V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 35 °C |
| Vlhkost | 10 - 65 % |