
Model KS0 Z IceRiver Těžba kheavyhash Algoritmus s maximální rychlostí 200 GH/s pro spotřebu energie 100W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 0.04 | $ 1.30 | $ 15.65 |
| Elektřina | $ 0.10 | $ 2.92 | $ 35.06 |
| Zisk | -$ 0.05 | -$ 1.62 | -$ 19.42 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 200 GH/s±10% | 100W±10% | 500.00j/TH | -$ 0.05 |
| Výrobce | IceRiver |
| Model | KS0 |
| Známý také jako | ICERIVER KAS KS0 PRO |
| Vydání | Nov 2023 |
| Velikost | 200 x 194 x 74mm |
| Hmotnost | 2500g |
| Hladina hluku | 40dB |
| Power | 100W |
| napětí | 19-20V DC |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 35 °C |
| Vlhkost | 10 - 90 % |