
Model X16 Z Jasminer Těžba ethash Algoritmus s maximální rychlostí 1.95 GH/s pro spotřebu energie 620W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 1.16 | $ 35.23 | $ 422.79 |
| Elektřina | $ 0.60 | $ 18.12 | $ 217.40 |
| Zisk | $ 0.56 | $ 17.12 | $ 205.39 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 1.95 GH/s±10% | 620W±10% | 317.95j/GH | $ 0.56 |
| Výrobce | Jasminer |
| Model | X16 |
| Známý také jako | Jasminer X16-Q ETC Miner |
| Vydání | May 2023 |
| Velikost | 360 x 482 x 134mm |
| Hmotnost | 10000g |
| Hladina hluku | 40dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 620W |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 40 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Čína | Skladem | nikdy | |||
Spojené království | Skladem | nikdy | |||
Spojené státy americké | Skladem | 951 dny | |||
Čína | Skladem | 949 dny | |||
Čína | Skladem | 941 dny |