
Model D3 Z VolcMiner Těžba scrypt Algoritmus s maximální rychlostí 20 GH/s pro spotřebu energie 3580W.
| Denně | Měsíční | Roční | |
|---|---|---|---|
| Příjmy | $ 11.23 | $ 341.79 | $ 4 101.47 |
| Elektřina | $ 3.44 | $ 104.61 | $ 1 255.29 |
| Zisk | $ 7.79 | $ 237.18 | $ 2 846.18 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotřeba | Účinnost | Ziskovost |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3580W±10% | 179.00j/GH | $ 7.79 |
| Výrobce | VolcMiner |
| Model | D3 |
| Vydání | Jan 2026 |
| Velikost | 384 x 217 x 316mm |
| Hmotnost | 22000g |
| Hladina hluku | 75dB |
| Ventilátor(y) | 2 |
| Power | 3580W |
| napětí | 200~300V |
| Rozhraní | Ethernet |
| teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkost | 5 - 95 % |
Prodejce | Země | Dodávka | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spojené království | Skladem | 588 dny | |||
Spojené státy americké | Skladem | 534 dny |