
Mudel Ofen Alates 21energy kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 40 TH/s energiatarbimise korral 1000W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 1.43 | $ 43.50 | $ 522.05 |
| Elekter | $ 0.96 | $ 29.22 | $ 350.64 |
| Kasum | $ 0.47 | $ 14.28 | $ 171.41 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 40 TH/s±10% | 1000W±10% | 25.00j/TH | $ 0.47 |
| Tootja | 21energy |
| Mudel | Ofen |
| Avalda | Apr 2026 |
| Suurus | 900 x 320 x 140mm |
| Kaal | 24000G |
| Müratase | 35db |
| Jahutamine | Heater for home |
| Võimsus | 1000W |
| Kasutajaliides | WiFi / USB / Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |