
Mudel A4 Alates Bitdeer kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 336 TH/s energiatarbimise korral 3662W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 11.99 | $ 364.87 | $ 4 378.44 |
| Elekter | $ 3.52 | $ 107.00 | $ 1 284.04 |
| Kasum | $ 8.47 | $ 257.87 | $ 3 094.40 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 3662W±10% | 10.90j/TH | $ 8.47 |
| Tootja | Bitdeer |
| Mudel | A4 |
| Tuntud ka kui | BitDeer SealMiner A4 Pro Air |
| Avalda | May 2026 |
| Suurus | 197 x 365 x 292mm |
| Kaal | 15500G |
| Müratase | 75db |
| Võimsus | 3662W |
| Pinge | 220-277V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |