
Mudel L11 Alates Bitmain kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 20 GH/s energiatarbimise korral 3680W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 8.55 | $ 260.31 | $ 3 123.75 |
| Elekter | $ 3.53 | $ 107.53 | $ 1 290.36 |
| Kasum | $ 5.02 | $ 152.78 | $ 1 833.40 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 3680W±10% | 184.00j/GH | $ 5.02 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | L11 |
| Avalda | Sep 2025 |
| Suurus | 195 x 290 x 379mm |
| Kaal | 15500G |
| Müratase | 75db |
| Võimsus | 3680W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |