
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 495 TH/s energiatarbimise korral 5940W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 17.66 | $ 537.56 | $ 6 450.75 |
| Elekter | $ 5.70 | $ 173.57 | $ 2 082.80 |
| Kasum | $ 11.96 | $ 364.00 | $ 4 367.95 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 495 TH/s±10% | 5940W±10% | 12.00j/TH | $ 11.96 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Tuntud ka kui | Antminer S21e XP Hyd (495Th) |
| Avalda | Mar 2026 |
| Suurus | 410 x 170 x 209mm |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro-cooling |
| Võimsus | 5940W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 404 päevad | |||
Hispaania | Laos | 390 päevad | |||
Hiina | Laos | 369 päevad | |||
Hiina | Laos | 367 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 362 päevad |