
Mudel S23 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 865 TH/s energiatarbimise korral 8650W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 30.86 | $ 939.38 | $ 11 272.52 |
| Elekter | $ 8.30 | $ 252.75 | $ 3 033.04 |
| Kasum | $ 22.56 | $ 686.62 | $ 8 239.48 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 865 TH/s±10% | 8650W±10% | 10.00j/TH | $ 22.56 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S23 |
| Tuntud ka kui | Antminer S23e U2H |
| Avalda | Apr 2026 |
| Suurus | 600 x 483 x 86mm |
| Müratase | 50db |
| Võimsus | 8650W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 855 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 778 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 629 päevad |