
Mudel DG Hydro Alates ElphaPex kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 20 GH/s energiatarbimise korral 6200W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 8.69 | $ 264.56 | $ 3 174.69 |
| Elekter | $ 5.95 | $ 181.16 | $ 2 173.97 |
| Kasum | $ 2.74 | $ 83.39 | $ 1 000.73 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 6200W±10% | 310.00j/GH | $ 2.74 |
| Tootja | ElphaPex |
| Mudel | DG Hydro |
| Tuntud ka kui | DG Hydro 1 (20Gh/s) |
| Avalda | Feb 2025 |
| Suurus | 656 x 447 x 86mm |
| Kaal | 25000G |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro cooling (1L) |
| Võimsus | 6200W |
| Pinge | AC380-480V |
| Kasutajaliides | Ethernet 10/100M |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Euroopa | Laos | Mitte kunagi | |||
Hiina | Laos | Mitte kunagi | |||
Hispaania | Laos | Mitte kunagi | |||
Ühendkuningriik | Laos | 550 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 500 päevad |