
Mudel L1 Alates Fluminer kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 6 GH/s energiatarbimise korral 1400W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 2.61 | $ 79.37 | $ 952.41 |
| Elekter | $ 1.34 | $ 40.91 | $ 490.90 |
| Kasum | $ 1.26 | $ 38.46 | $ 461.52 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 6 GH/s±10% | 1400W±10% | 233.33j/GH | $ 1.26 |
| Tootja | Fluminer |
| Mudel | L1 |
| Tuntud ka kui | Fluminer L1 6Gh |
| Avalda | Jun 2025 |
| Suurus | 140 x 300 x 450mm |
| Kaal | 12800G |
| Müratase | 45db |
| Ventilaator(id) | 3 |
| Võimsus | 1400W |
| Kasutajaliides | Ethernet / Wifi |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Euroopa | Laos | Mitte kunagi | |||
Hispaania | Laos | 652 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 541 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 492 päevad | |||
Hiina | Laos | 491 päevad |