
Mudel M6D Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 592 TH/s energiatarbimise korral 9200W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 21.12 | $ 642.87 | $ 7 714.39 |
| Elekter | $ 8.83 | $ 268.82 | $ 3 225.89 |
| Kasum | $ 12.29 | $ 374.04 | $ 4 488.50 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 592 TH/s±10% | 9200W±10% | 15.54j/TH | $ 12.29 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M6D |
| Tuntud ka kui | MICROBT WhatsMiner M6DS++ |
| Avalda | Mar 2026 |
| Suurus | 86 x 483 x 663mm |
| Kaal | 29500G |
| Müratase | 75db |
| Jahutamine | Hydro cooling (1L) |
| Võimsus | 9200W |
| Pinge | AC 380V - 480V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 236 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 215 päevad | |||
Hiina | Laos | 214 päevad |