
Mudel Rig Alates Proto kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 819 TH/s energiatarbimise korral 12000W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 29.11 | $ 885.89 | $ 10 630.71 |
| Elekter | $ 11.52 | $ 350.64 | $ 4 207.68 |
| Kasum | $ 17.59 | $ 535.25 | $ 6 423.03 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 819 TH/s±10% | 12000W±10% | 14.65j/TH | $ 17.59 |
| Tootja | Proto |
| Mudel | Rig |
| Avalda | Sep 2025 |
| Suurus | 390 x 290 x 500mm |
| Kaal | 50000G |
| Müratase | 80db |
| Ventilaator(id) | 6 |
| Võimsus | 12000W |
| Pinge | 208-240V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 294 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 267 päevad |