
Model DL1 Van Bitdeer Mijnbouw scrypt Algoritme met een maximale hashrate van 25 GH/s voor een stroomverbruik van 3725W.
| Dagelijks | Maandelijks | Jaarlijks | |
|---|---|---|---|
| Inkomen | $ 10.61 | $ 322.83 | $ 3 874.01 |
| Elektriciteit | $ 3.58 | $ 108.84 | $ 1 306.13 |
| winst | $ 7.03 | $ 213.99 | $ 2 567.87 |
| Algoritme | Hasnelheid | Verbruik | efficiëntie | Winstgevendheid |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 25 GH/s±10% | 3725w±10% | 149.00j/GH | $ 7.03 |
| Fabrikant | Bitdeer |
| Model | DL1 |
| Vrijgave | May 2026 |
| Maat | 197 x 365 x 292mm |
| gewicht | 15500g |
| Geluidsniveau | 75db |
| Stroom | 3725w |
| Interface | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Vochtigheid | 5 - 95 % |